اهمیت سئو و تولید محتوا در کسب و کار

مراسم تکریم و معارفه شهردار مریوان با حضور جمعی از مسئولان در محل سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مریوان برگزار شد.

 در این مراسم طی حکمی از سوی استاندار کردستان، مهندس دانیال فتاحی منصوب و از تلاش‌های جمال شریفی سرپرست سابق شهرداری مریوان قدردانی شد. 

فرماندار مریوان در این مراسم اظهار کرد: شهر مریوان دارای اهمیت و متفاوتی است و  شهرداری مریوان هم دارای جایگاه مهمی در مناسبات ادارای و دستگاه‌های دولتی است و یک اداره معمولی نیست.

اسماعیل احمدی تشریح کرد: حجم خدماتی که در شهرداری انجام میگیرد و تأثیرمستقیمی که در زندگی تک تک شهروندان دارد، می‌توان گفت کمتر سازمانی میتواند اینگونه گستردگی و تنوع در خدمات را داشته باشد.

وی افزود: امیدوارم با این شرایط جدیدی که پیش آمده و اراده و انگیزه‌ای که درمهندس دانیال فتاحی وجود دارد و سرمایه بزرگی بنام حمایت و پشتیبانی مجموعه شورای شهر و نهاد‌ها و ارکان شهرستان ازشهردار جدید، ما به سرعت شاهد تحولات بنیادی در شهرداری مریوان باشیم.

احمدی اذعان کرد: شهرداری مریوان دارای پوسیدگی‌های مخفی است و اعتقادی به طرح‌های کارشناسی و کار‌های ریشه‌ای و اقدامات بلند مدت که نیاز شهر برای ده سال آینده است در آن مشهودنیست، انتظار داریم این تحولات پایانی باشد بر تفکرات رسوب یافته غلت که از قبل وجود داشته است. 

وی تاکید کرد: شهرداری باید از انحصار خاص جمعی از کارشناسان که تصمیمات آنها محفلی و رفاقتی بوده است خارج شود و از نیرو‌های متخصص و مشاوران تحصیل کرده که در اختیار شهرداری هستند استفاده شود. 

وی بیان کرد: از اسفند ماه سال ۱۴۰۰ که در مریوان مشغول خدمت هستم، مهندس فتاحی یازدهمین مسئول شهرداری هستند که انتخاب شده و تا مجموعه مدیریت شهری بخواهند ارتباط برقرار کنند و امورات را پیش ببرند نفر دیگری سکان این مجموعه را در دست می‌گیرد و نتیجه این تصمیمات فاجعه بار است و بی ثباتی مدیریتی به یک بیماری مزمن در شهر داری مریوان تبدیل شده و در این رابطه دارای رکورد هستیم.

احمدی بزگترین آفت بی ثباتی در شهرداری مریوان را حیاط فرصت طلبان دانسته و افزود: از شهردار جدید انتظار میرود ثبات از دست رفته را به شهرداری مریوان بازگرداند. 

فرماندار مریوان تاکید کرد: اعلام میکنم، مجموعه شورای تأمین با قدرت  از اقدامات قانونی شهردار جدید حمایت خواهیم کرد تا گردن افراد گردن کلفتی که برای شهرداری شاخ و شانه میکشندو چوب لای چرخ امورات شهر می‌گذارند را بشکند. 

source

توسط nastoor