اهمیت سئو و تولید محتوا در کسب و کار

زهرا السادات حسینی نائب رئیس دوم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم، شامگاه چهارشنبه در همایش بزرگداشت روز معماری و اختتامیه مسابقه نمای برتر استان قم که در سالن همایش‌های بین المللی شهرداری قم برگزار شد گفت: به مناسبت روز معماری سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم تصمیم گرفت تا با همکاری معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری قم، معاونت شهرسازی و معماری اداره کل راه و شهرسازی استان و شهرداری قم مسابقه نمای برتر استان قم را برگزار کند.

حسینی بیان کرد: فراخوان این مسابقه از دو هفته قبل اعلام شد و در مدت کوتاه مهلت دریافت آثار، طراحان و معماران استان قم استقبال خوبی از این رویداد داشتند و ما شاهد دریافت آثار خوبی در حوزه نمای ساختمان بودیم.

نایب رییس دوم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم گفت: چگونگی نمای ساختمان، امروز در استان قم مورد توجه مسوولان و دغدغه‌مندان است و برپایی این گونه مسابقه‌ها در ارائه الگوی‌های مناسب و مطلوب نما برای جامعه موثر خواهد بود.

وی بیان کرد: کمینه سیما و منظر شهری در استان قم در سال‌های اخیر اقدامات خوبی در راستای جهت دهی و ساماندهی به نما‌های ساختمانی داشته که این مسیر باید با جدیت ادامه یابد.

حسینی اضافه کرد: امیدواریم سالانه مسابقه‌هایی همانند نمای برتر در استان قم برگزار شود و طراحان، مسوولان و شهروندان برای رسیدن به سیما و منظر شهری و نمای مطلوب شهر اهتمام ویژه‌ای داشته باشند.

نایب رییس دوم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم گفت: آثاری خوب و ارزشمندی طی این مدت به دبیرخانه مسابقه نمای برتر استان قم رسیده که امیدواریم به زودی نمایشگاهی برای نمایش آثار دریافتی در محل سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم برای مهندسان و همچنین شهروندان قمی برپا شود.

source

توسط nastoor