اهمیت سئو و تولید محتوا در کسب و کار

حجت الاسلام والمسلمین شیخ موحد با اشاره به اینکه وامدار هیچ شخص و گروهی نیست، عنوان کرد: صرفأ در کسوت و لباس روحانیت در دانشگاه فعالیت دارم وپیشینه‌ی دانشگاهی دارم.

او با بیان این که در بحث اشتغال جوانان، بزرگترین اشتباه ایجاد توقع کاذب و عدم توجه به حرفه آموزی ومهارت آموزی است، تصریح کرد: درعین پذیرش واقعیت‌ها باید برای رفع مشکلات و موانع پیش رو در حوزه‌های مختلف اقدام کرد.

به گفته نامزد دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه شیراز وزرقان؛ حرفه آموزی و روی آوری به دانش‌های مهارتی می‌تواند منجر به اشتغال جوانان شود و نباید از این موضوع غافل شد.

او تصریح کرد: توجه به جوانان، اشتغال و به ویژه بانوان در جامعه موضوعی است که نمایندگان باید به آن توجه داشته باشند و معتقدم می‌توان برای هر کدام از این موضوعات اقدامات اساسی در سطح قانون گذاری داشت. 

شیخ موحد با اشاره به نقش بانوان در جامعه گفت: باید این را بپذیریم که بانوان نقش موثر و تعیین کننده‌ای در عرصه‌های مختلف اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و … دارند و از ظرفیت گسترده آن‌ها در بخش‌های مختلف غافل نشویم.

او با اشاره به اینکه مجلس در دو بعد وضع قوانین و نظارت بر آن وظیفه دارد، ابراز کرد: باید در این موضوع بازنگری شود و درحالی شاهد قوانین متعدد هستیم که در مقابل نظارت‌ها ضعیف است و بایستی تعادل بین این دو برقرار شود. 

شیخ موحد در ادامه با اشاره به شرایط فعلی جامعه گفت: مشکلات اقتصادی موجود بسیاری را درگیر کرده است و در ادامه آسیب‌هایی مانند بیکاری، عدم ازدواج و… به همراه داشته است که این‌ها باید در سطح مجلس شورای اسلامی دنبال شود.

source

توسط nastoor