اهمیت سئو و تولید محتوا در کسب و کار

به گزارش المسیره، محمد عبدالسلام در شبکه اجتماعی ایکس (توئیتر سابق) نوشت: تداوم حملات متجاوزانه آمریکا و انگلیس علیه یمن بیانگر پافشاری بر حفاظت از رژیم صهیونیستی و دادن فرصت بیشتر به این رژیم است تا به حملات وحشیانه خود علیه مردم غزه برای پنجمین ماه متوالی ادامه دهد.

وی افزود: آمریکایی‌ها و انگلیسی‌ها باید بدانند که موضع یمن تغییر نمی‌کند و شکسته نمی‌شود بلکه یمن استوارتر می‌شود و به مواضع خود پایبند است.

سخنگوی انصارالله یمن اضافه کرد: عملیات نیروی دریایی یمن علیه کشتی‌های رژیم صهیونیستی یا کشتی‌های عازم بنادر فلسطین اشغالی تا زمان توقف جنگ غزه و لغو محاصره این باریکه ادامه خواهد داشت.

 از زمان آغاز جنگ علیه غزه و تهاجم وحشیانه رژیم صهیونیستی به این منطقه، یمن بار‌ها به رژیم اسرائیل هشدار داده و خواستار توقف این جنگ شده است، اما در نهایت در نوامبر۲۰۲۳ (آبان) و پس از ادامه این درگیری‌ها در غزه، حملات علیه کشتی‌های مرتبط با این رژیم را در دریای سرخ آغاز کرده است. ارتش یمن طی هفته‌های گذشته در حمایت از مقاومت ملت فلسطین در نوار غزه چند کشتی صهیونیستی یا کشتی‌های عازم سرزمین‌های اشغالی را در دریای سرخ و تنگه باب‌المندب هدف قرار داده است.

منبع: ایرنا

source

توسط nastoor