علی شعبانی، رئیس انتخابات استان کرمانشاه با ارائه آمار ثبت‌نام نهایی انتخابات، گفت : براساس آخرین آمار قطعی شده تا ساعت ۱۸ روز سه‌شنبه دوم آبان‌ماه، در استان کرمانشاه از مجموع یک‌هزار و ۶۵ نفری که پیش ثبت‌نام انجام داده‌اند در کل ۴۰۳ نفر ثبت نام قطعی انجام داده‌اند.

وی با بیان اینکه از این تعداد ۲۱ خانم و ۲۴۶ نفر آقا هستند، خاطرنشان کرد: در روز اول ۳۰ نفر، روز دوم ۱۷ نفر، روز سوم ۵۵ نفر، روز چهارم ۶۰ نفر، روز پنجم ۱۰۵ و در روز ششم ۱۳۶ نفر ثبت‌نام کرده‌اند.

رئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه تصریح کرد: در حوزه انتخابیه اسلام آبادغرب و دالاهو از ۱۲۷ نفری که در دور قبل پیش ثبت‌نام کرده‌اند، نام‌نویسی ۵۳ نفر قطعی شده است.

وی ادامه داد: در حوزه انتخابیه پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی و روانسر از ۹۸ نفری که پیش ثبت‌نام کرده‌اند، ۴۲ نفر و در حوزه انتخابیه کنگاور، صحنه و هرسین از ۹۵ نفری که در دور قبل پیش ثبت‌نام کرده، ۳۶ نفر ثبت‌نام قطعی انجام داده‌اند.

به گفته شعبانی، در حوزه انتخابیه قصرشیرین، سرپل‌ذهاب و گیلانغرب از ۱۲۰ نفری که در دور قبل پیش ثبت‌نام کرده‌اند، ۴۳ نفر و در حوزه انتخابیه کرمانشاه نیز از ۵۴۴ نفری که در دور قبل پیش ثبت‌نام کرده‌اند تا پایان وقت روز سه‌شنبه، ۱۹۸ نفر ثبت‌نام قطعی انجام داده‌اند.

وی تصریح کرد: در حوزه انتخابیه سنقرو کلیایی از ۸۱ نفر که در دور قبل پیش ثبت‌نام کرده‌اند، تعداد ۳۱ نفر ثبت‌نام قطعی انجام داده‌اند .

source

توسط nastoor