آگهی مزایده جدید ایران خودرو، ویژه خودروهای سواری آسیب دیده و تصادفی شرکت امداد خودرو ایران، منتشر شد. طبق این آگهی برگزاری مزایده عمومی اینترنتی خودروهای شرکت امداد خودرو ایران، از روز پنجشنبه ۲۷ مهر ماه لغایت روز یکشنبه سی‌ام مهر ماه ۱۴۰۲ قرار است تعدادی خودرو سواری آسیب دیده و تصادفی به فروش برسد. این مزایده قرار است در انبار بدنه ایساکو برگزار شود و متقاضیان خرید می‌توانند ابتدا با مراجعه به محل برگزاری، نسبت به بازدید از خودروهای قابل‌عرضه، اقدام، و سپس بصورت اینترنتی، قیمت پیشنهادی خود برای خودرو یا خودروهای مد نظر را ارائه نمایند.

به گزارش خودرودیلی، آدرس محل برگزاری مزایده جدید ایران خودرو، همانطور که اشاره شد، انبار بدنه ایساکو اعلام شده که در جاده قدیم کرج، سه‌راهی شهریار به سمت شهریار، دوربرگردان اول به سمت تهران بعد از سردخانه استقلال، کوچه اول قرار دارد. متقاضیان می‌توانند از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱۵:۰۰ بعد از ظهر روزهای یاد شده نسبت به بازدید از خودروها در این محل، اقدام نمایند.

ذکر این نکته ضروری است که برای پیشنهاد قیمت، متقاضی می‌بایست برای هر یک از خودروهای قابل‌عرضه که مایل به خرید آنهاست، مبلغ ۱۰میلیون تومان را به عنوان سپرده شرکت در مزایده، بصورت اینترنتی پرداخت کند. چنانچه قیمت پیشنهادی متقاضی، به عنوان قیمت برنده تشخیص داده شود، این سپرده به عنوان بخشی از مبلغ نهایی پیشنهادی از مشتری دریافت می‌شود و در غیر اینصورت، بعد از پایان مزایده به متقاضی عودت داده خواهد شد. چنانچه قیمت پیشنهادی متقاضی، به عنوان قیمت پیشنهادی برنده تعیین شود و متقاضی، به هر دلیل نسبت به تکمیل وجه در مدت مقرر اقدام نکند، مبلغ سپرده به نفع مزایده‌گذار، وصول خواهد شد و شرکت کننده حق هیچ گونه اعتراضی را نخواهد داشت.

گفتنی است در این مزایده خودروهای آسیب دیده و تصادفی شرکت امداد خودرو ایران، محدودیت کد ملی برای ثبت سفارش خودرو ها وجود ندارد.

انتهای پیام

source

توسط