خرداد 1402: جاده چالوس در هر دو قسمت مازندران و البرز به دلیل انجام عملیات کارگاهی ناشی از سیل اخیر مسدود است و همچنان امکان تردد از آزادراه تهران- شمال هم به دلیل انسداد چالوس در پنجمین روز متوالی وجود ندارد.

مرکز مدیریت راه ها گزارش داده است که چالوس و آزادراه تهران- شمال هم چنان مسدود و تردد از محورهای جایگزین هراز و فیروزکوه امکان پذیر است.

هم اکنون تردد در هر ۳ محور هراز و فیروزکوه و آزادراه قزوین – رشت مسیر رفت و برگشت روان گزارش شده است؛ اما سازمان راهداری در اطلاعیه‌ای با عنوان «هشدار محدودیت تردد و رعایت جوانب احتیاط در محور فیروزکوه-تهران (گدوک-آئینه ورزان)» اعلام کرد به دلیل انجام عملیات بهسازی و روکش آسفالت در این‌ محور هم محدودیت تردد وجود دارد.

بر اساس اعلام مرکز مدیریت راه‌های سازمان راهداری وحمل‌ونقل جاده‌ای، تاریخ شروع عملیات از ۲۴ خرداد تا ۲۰ شهریور ۱۴۰۲ از ساعت ۱۲ تا ۱۸ روزهای شنبه و از ساعت ۸ تا ۱۸ روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه و هم چنین از ساعت ۸ تا ۱۲ روزهای چهارشنبه هر هفته شروع می‌شود. موقعیت دقیق اجرای عملیات کیلومتر ۰ الی ۷۵ جاده است و تردد همزمان با اجرای عملیات با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می‌شود. این عملیات در روزهای پنج شنبه، جمعه، ایام تعطیلات رسمی و همچنین روزهای قبل و بعد از تعطیلات چند روزه انجام نمی‌شود.

source

توسط