بخشنامه جدید فروش نقدی و اقساطی پیکاپ KMC T8، ویژه مهرماه ۱۴۰۲ توسط کرمان موتور اعلام شد. در این طرح فروش که از امروز (شنبه ۱۵ مهر) آغاز شده و تا سی‌ام مهر ماه ادامه خواهد داشت، متقاضیان می‌توانند پیکاپ KMC T8 را بصورت نقدی با قیمت مصوب ۱میلیارد و ۶۵۰میلیون تومان از کرمان موتور خریداری کنند. همچنین امکان خرید اقساطی برای متقاضیان فراهم آمده به این ترتیب که ۶۵۰ یا ۷۰۰ میلیون تومان (بسته به مدت بازپرداخت اقساط) به عنوان پیش‌پرداخت از مشتری دریافت می‌شود و مابقی قیمت نهایی خودرو، در قالب اقساط ۱۸ ماهه، ۲۴ ماهه و یا ۳۶ ماهه تسویه خواهد شد.

در بازپرداخت ۱۸ ماهه، مبلغ پیش‌پرداخت، ۶۵۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده و باقیمانده قیمت نهایی خودرو در قالب شش فقره چک در فواصل سه ماهه و هر یک به مبلغ حدودا ۱۶۸ میلیون تومان تسویه می‌شود. در بازپرداخت ۲۴ ماهه، مبلغ پیش‌پرداخت، ۷۰۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده و مابقی، با هشت فقره چک در فواصل سه ماهه و هر یک به مبلغ حدودا ۱۲۸ میلیون تومان قابل تسویه است. در بازپرداخت ۳۶ ماهه نیز ۷۰۰ میلیون تومان به عنوان پیش‌پرداخت از مشتری دریافت می‎‌شود و برای باقیمانده قیمت نهایی خودرو، می‌بایست ۱۲ برگ چک حدودا ۹۷ میلیون تومانی به شرکت ارائه شده. در هر سه حالت، تاریخ سر رسید اولین چک، ۱۵ بهمن ۱۴۰۲ می‌باشد.

شرایط فروش پیکاپ KMC T8 کرمان موتور بصورت نقدی و اقساطی - مهر ۱۴۰۲

هم در طرح نقدی و هم در طرح اقساطی، امکان ثبت‌نام پیکاپ کی‌ام‌سی تی۸ کرمان‌موتور در رنگ های سفید، مشکی میکا، قرمز و یا آبی زنگاری وجود دارد و تحویل خودروهای ثبت‌نامی طی ۴۵ روز کاری انجام خواهد شد. طرح فاقد سود مشارکت و یا انصراف می‌باشد اما در صورت تاخیر در تحویل خودروی ثبت‌نامی، جریمه ۳ درصد ماهیانه متوجه شرکت خواهد بود. سند نیز در طرح فروش اقساطی، تا پایان مدت بازپرداخت اقساط یا تسویه کامل، نزد شرکت در رهن خواهد بود.

ثبت‌نام در این طرح فروش نقدی و اقساطی پیکاپ KMC T8، بصورت اینترنتی است اما جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین سهولت در فرآیند ثبت‌نام، می‌توانید به نمایندگی های مجاز فروش و خدمات پس از فروش کرمان موتور در سراسر کشور مراجعه فرمایید.

انتهای پیام

source

توسط