طرح فروش تارا مهر 1402 اعلام شد. این طرح فروش مختص متقاضیان سامانه یکپارچه وزارت صمت است که در اولویت‌بندی پاییز 1402 قرار دارند.

طرح فروش تارا مهر 1402 توسط شرکت ایران خودرو ابلاغ شد. متقاضیانی که در طرح فروش خودرو در سامانه یکپارچه وزارت صمت، خودرو تارا اتوماتیک را انتخاب نموده‌اند می‌بایست از 17 مهرماه 1402 نسبت به تکمیل وجه در وب‌سایت این شرکت اقدام نمایند. لازم به ذکر است این طرح تا پنجشنبه، بیست و هفتم مهر ادامه خواهد داشت.

بیشتر بخوانید: طرح فروش فوتون H5 مهر 1402 [+شرایط و قیمت]

طرح فروش تارا مهر 1402

ایران خودرو فراخوان مرحله بیستم و دوم اولویت‌بندی سامانه یکپارچه فروش خودرو را برای خودروی تارا اتوماتیک اعلام کرد.

لازم به ذکر است که در این طرح فروش صرفا متقاضیانی امکان شرکت دارند که در سامانه یکپارچه ثبت‌نام کرده باشند، اسامی‌شان به عنوان بخش سوم اولویت پاییز 1402 درج شده باشد و از طرف ایرانخودرو پیامک دریافت کرده باشند. این افراد می‌توانند برای این بخشنامه اقدام کنند.

طرح فروش تارا مهر 1402 آغاز شد

متقاضیان می‌توانند از روز دوشنبه ۱۷ مهرماه لغایت روز پنجشنبه ۲۷ مهرماه نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند. لازم به ذکر است که ابلاغ این طرح در حالی است که ایرانخودرو در تحویل سفارشات قبلی تارا، خصوصا مدل دستی تاخیر زیادی داشته و این مسئله منجر به اعتراض مشتریان شده است.

طرح فروش تارا دستی مهر 1402

ایرانخودرو امروز جزئیات بخشنامه تارا دستی را نیز منتشر کرده است. فقط متقاضیانی که در سامانه یکپارچه ثبت نام نموده‌اند و اسامی ایشان به عنوان بخش سوم اولویت پاییز ۱۴۰۲فروش فوق‌العاده (فراخوان) به این شرکت اعلام شده است و برای ایشان توسط شرکت ایران خودرو پیامک ارسال گردیده و یا در سایت فروش اینترنتی ایران خودرو اسامی آنها درج شده است می‌توانند دراین بخشنامه ثبت نام نمایند. مهلت تکمیل وجه برای این محصول ۱۰روز و موعد تحویل خودرو ۹۰ روز کاری است.

طرح فروش تارا مهر 1402

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما در خصوص طرح فروش تارا مهر 1402 چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.

.

منبع: آخرین خودرو

source

توسط